Usługi

Cięcie laserowe
Firma CoolCut oferuje profesjonalne usługi cięcia oraz grawerowania laserowego. Dodatkowo zapewniamy pełne doradztwo w zakresie obróbki laserowej stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Wieloletnie doświadczenie i pasja z jaką wykonujemy swoją pracę pozwalają nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Poniżej prezentujemy zakres materiałów i grubości w jakich wykonujemy cięcie:

  • Stal S235/S355 – 0.5mm – 12mm
  • Stal nierdzewna 304/316 – 0.5mm – 12mm
  • Aluminium PA11 – 0.5mm – 8mm

Dodatkowo współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami wykonującymi cięcie wodą dla materiałów nie mieszczących się w naszym zakresie.

Gięcie
Oferujemy również usługi gięcia blach prasą krawędziową. Gięcie jest procesem formowania blachy. Przy pomocy stempla i pryzmy blachy możemy zaginać pod dowolnym kątem. Posiadamy również bardzo dużą ilość narzędzi specjalnych, dzięki którym nasza oferta jest bardzo szeroka. Prasy krawędziowe popularnie zwane krawędziarkami są urządzeniami sterowanymi numerycznie (CNC), co znacznie zwiększa wydajność pracy operatora zapewniając przy tym dokładność oraz powtarzalność.

Spawanie

Spawanie jest bardzo ważną dziedziną produkcyjną, w związku z czym pragniemy zapewnić Państwu tę usługę na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani spawacze wykonujący swoją pracę w profesjonalnym warsztacie dołożą wszelkich starań aby produkt końcowy spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów. Oferujemy spawanie MIG oraz TIG.

Malowanie proszkowe
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług malowania proszkowego. W naszej ofercie znajduje się pełna paleta RAL. Jakość i terminowość to dla nas priorytet. Bardzo mocno pochylamy się nad usługą malowania proszkowego, jako że jest to ostatni etap naszej podróży przez proces produkcji i właśnie po tym etapie nasi Klienci po raz pierwszy widzą efekty naszej pracy a najlepszą oceną jaką nam mogą wystawić to powrót w nasze progi.

osłona na kaloryfer żeberkowy
Natychmiastowa wycena osłony na kaloryfer żeberkowy
Zobacz szczególy. Zapraszamy do bezpłatnej i błyskawicznej wyceny.
Zobacz co oferuje nasza firma
Osłony do grzejników

Żeliwne grzejniki nadal goszczą w naszych mieszkaniach – zwłaszcza w blokach z minionego stulecia. Kaloryfery te często wyglądają nieestetycznie i ograniczają możliwość aranżacji wnętrz. Nieestetyczny grzejnik można jednak sprytnie zamaskować, zachowując przy tym wydajność grzejników żeberkowych.

W naszej ofercie posiadamy dużą ilość stalowych maskownic, które mogą dyskretnie osłonić kaloryfery w Państwa domach. Są bardzo proste w montażu, nie wymagają dodatkowego mocowania do ściany czy grzejnika. Do wyceny usługi potrzebujemy jedynie ilości żeberek w poszczególnych kaloryferach i poglądowy wymiar grzejnika.

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować
Dlaczego wybrać nas?
Rodzinna firma z bogatym doświadczeniem

Rodzinna firma z bogatym doświadczeniem

Ponad 25 lat w branży
Home Ponad 25 lat w branży
Najwyższa jakość naszych usług
Home Najwyższa jakość naszych usług
Co mówią o nas klienci
Opinie o nas
Malwina, Zgierz
Polecam z całego serca.Zamówiłam obudowę na kaloryfer i obudowę na rurę grzewczą w łazience , która idzie od podłogi do sufitu.Ciężko mi było znaleźć kogoś kto podjąłby się wykonania obudowy na rurę,a tu nie było problemu.Wykonanie rewelacja, lepsze niż się spodziewałam i wielki szacunek za taką perfekcję wykonania tym bardziej,że wymiary były podawane na telefon co uważam, że jest dodatkowym utrudnieniem jeśli wykonawca nie widzi na żywo do czego ma wykonać usługę Jeśli obudowy to tylko tutaj !!!
Malwina Św, Zgieez
Maskownica na kaloryfer rewelacja!!! Trochę się bałam zamawiania przez internet, ale nie żałuje.Jest ładniejsza niż sobie wyobrażałam. Polecam bardzo gorąco!!!
Anna, Warszawa
Wspaniała robota!Jestem zachwycona zarówno kontaktem z właścicielem jak i samymi osłonami.Jakość przeszła moje oczekiwania, szybka realizacja,efekt zachwycający.Bardzo polecam, solidnie, miło i w dobrej cenie!:) Pozdrawiam serdecznie Ania z Warszawy.
Napisz lub zadwoń do nas
Kontakt z nami
Mieszka I 40, 05-230 Kobyłka