Usługi

Cięcie laserowe
Firma CoolCut oferuje profesjonalne usługi cięcia oraz grawerowania laserowego. Dodatkowo zapewniamy pełne doradztwo w zakresie obróbki laserowej stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Wieloletnie doświadczenie i pasja z jaką wykonujemy swoją pracę pozwalają nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Poniżej prezentujemy zakres materiałów i grubości w jakich wykonujemy cięcie:

  • Stal S235/S355 – 0.5mm – 12mm
  • Stal nierdzewna 304/316 – 0.5mm – 12mm
  • Aluminium PA11 – 0.5mm – 8mm

Dodatkowo współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami wykonującymi cięcie wodą dla materiałów nie mieszczących się w naszym zakresie.

Gięcie
Oferujemy również usługi gięcia blach prasą krawędziową. Gięcie jest procesem formowania blachy. Przy pomocy stempla i pryzmy blachy możemy zaginać pod dowolnym kątem. Posiadamy również bardzo dużą ilość narzędzi specjalnych, dzięki którym nasza oferta jest bardzo szeroka. Prasy krawędziowe popularnie zwane krawędziarkami są urządzeniami sterowanymi numerycznie (CNC), co znacznie zwiększa wydajność pracy operatora zapewniając przy tym dokładność oraz powtarzalność.

Spawanie

Spawanie jest bardzo ważną dziedziną produkcyjną, w związku z czym pragniemy zapewnić Państwu tę usługę na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani spawacze wykonujący swoją pracę w profesjonalnym warsztacie dołożą wszelkich starań aby produkt końcowy spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów. Oferujemy spawanie MIG oraz TIG.

Malowanie proszkowe
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług malowania proszkowego. W naszej ofercie znajduje się pełna paleta RAL. Jakość i terminowość to dla nas priorytet. Bardzo mocno pochylamy się nad usługą malowania proszkowego, jako że jest to ostatni etap naszej podróży przez proces produkcji i właśnie po tym etapie nasi Klienci po raz pierwszy widzą efekty naszej pracy a najlepszą oceną jaką nam mogą wystawić to powrót w nasze progi.

osłona na kaloryfer żeberkowy
Natychmiastowa wycena osłony na kaloryfer żeberkowy
Zobacz szczególy. Zapraszamy do bezpłatnej i błyskawicznej wyceny.
Zobacz co oferuje nasza firma
Osłony do grzejników

Żeliwne grzejniki nadal goszczą w naszych mieszkaniach – zwłaszcza w blokach z minionego stulecia. Kaloryfery te często wyglądają nieestetycznie i ograniczają możliwość aranżacji wnętrz. Nieestetyczny grzejnik można jednak sprytnie zamaskować, zachowując przy tym wydajność grzejników żeberkowych.

Z pomocą przychodzą nasze osłony na kaloryfer, które są oferowane bogatej gamie wzorów i kolorów. Tego rodzaju zabudowa kaloryfera sprawi, że stary grzejnik nabierze całkiem nowych kształtów.

W naszej ofercie posiadamy dużą ilość stalowych maskownic, które mogą dyskretnie osłonić kaloryfery w Państwa domach. Osłony na kaloryfer są bardzo proste w montażu, nie wymagają dodatkowego mocowania do ściany czy grzejnika. Do wyceny usługi potrzebujemy jedynie ilości żeberek w poszczególnych kaloryferach i poglądowy wymiar grzejnika. Te informacje wystarczą nam do podania ceny zabudowy kaloryfera oraz terminu realizacji zlecenia. Wykonane przez nas maskownice na kaloryfer zostaną do Państwa dostarczone kurierem. Każda osłona na grzejnik zostanie odpowiednio zabezpieczona, dlatego nie ma najmniejszych obaw iż zabudowa kaloryfera przyjdzie do Państwa uszkodzona.

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować
Dlaczego wybrać nas?
Rodzinna firma z bogatym doświadczeniem

Nasze osłony na kaloryfer powstały z pasji i chęci stworzenia czegoś wyjątkowego. Każda zabudowa na kaloryfer jest dokładnie projektowana i sprawdzana przed wysyłką.

Ponad 25 lat w branży
Długi staż w branży zobowiązuje! Oferowane przez nas osłony na kaloryfer są wykonane z wysokiej jakości materiałów i odzwierciedlają panujące trendy.
Najwyższa jakość naszych usług

Doskonale wiemy, że zabudowa kaloryfera musi być trwała. Jest to inwestycja na lata, dlatego nasze osłony na kaloryfer wykonujemy z materiałów najwyższej jakości.

Co mówią o nas klienci
Opinie o nas
Marcin, Białystok
Super rozwiązanie , stary grzejnik nabiera nowoczesnego wyglądu.Maskownica pasuje idealnie. Polecam i dziękuję
Ewa Zdanowska, Bytom
Już od pierwszej minuty rozmowy z biurem, czułam że z dziesiątek ofert internetowych wybrałam tę właściwą.
Nie zawiodłam się osłonki zrobiły efekt wow!!!
Dziękuję!
Bogumiła Dąbrowska, Płock
Posiadamy maskownice z COOL CUT od około 3 trzech lat. Nic złego się z nimi nie dzieje. Kolor również nie zmienił swojej barwy. Osłony są bardzo ładnie wykonane. Mieszkanie nabrało dzięki nim nowoczesnego wyglądu. Bardzo łatwy montaż. Szybki czas realizacji zamówienia i bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Polecam COOL CUT każdemu posiadaczowi grzejników żeberkowych.
Napisz lub zadwoń do nas
Kontakt z nami
Chełmżyńska 223, 04-458 Warszawa