wycena

 

Zanim zamówisz osłonę, zapoznaj się z informacją poniżej jak mierzyć grzejnik oraz jakie informację są nam niezbędne do realizacji zamówienia:

 

 

Podaj parametry kaloryfera numer: 1
Rodzaj:
Podzielnik ciepła:
Twoje uwagi / doatkowy opis:
Wybierz wzór:
Podaj kolor:
powiększ zdjęcie
Dołącz zdjęcie (opcjonalnie):
Zdjęcie nr 1:
Zdjęcie nr 2:
Dane adresowe:
Imię, nazwisko
Telefon
Adres dostawy
Adres e-mail
Forma płatności:
Forma dostawy:
osłona na kaloryfer żeberkowy
Natychmiastowa wycena osłony na kaloryfer żeberkowy
Zobacz szczególy. Zapraszamy do bezpłatnej i błyskawicznej wyceny.
Zobacz co oferuje nasza firma
Osłony do grzejników

Żeliwne grzejniki nadal goszczą w naszych mieszkaniach – zwłaszcza w blokach z minionego stulecia. Kaloryfery te często wyglądają nieestetycznie i ograniczają możliwość aranżacji wnętrz. Nieestetyczny grzejnik można jednak sprytnie zamaskować, zachowując przy tym wydajność grzejników żeberkowych.

W naszej ofercie posiadamy dużą ilość stalowych maskownic, które mogą dyskretnie osłonić kaloryfery w Państwa domach. Są bardzo proste w montażu, nie wymagają dodatkowego mocowania do ściany czy grzejnika. Do wyceny usługi potrzebujemy jedynie ilości żeberek w poszczególnych kaloryferach i poglądowy wymiar grzejnika.

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować
Dlaczego wybrać nas?
Rodzinna firma z bogatym doświadczeniem

Rodzinna firma z bogatym doświadczeniem

Ponad 25 lat w branży
Home Ponad 25 lat w branży
Najwyższa jakość naszych usług
Home Najwyższa jakość naszych usług
Co mówią o nas klienci
Opinie o nas
Malwina, Zgierz
Polecam z całego serca.Zamówiłam obudowę na kaloryfer i obudowę na rurę grzewczą w łazience , która idzie od podłogi do sufitu.Ciężko mi było znaleźć kogoś kto podjąłby się wykonania obudowy na rurę,a tu nie było problemu.Wykonanie rewelacja, lepsze niż się spodziewałam i wielki szacunek za taką perfekcję wykonania tym bardziej,że wymiary były podawane na telefon co uważam, że jest dodatkowym utrudnieniem jeśli wykonawca nie widzi na żywo do czego ma wykonać usługę Jeśli obudowy to tylko tutaj !!!
Malwina Św, Zgieez
Maskownica na kaloryfer rewelacja!!! Trochę się bałam zamawiania przez internet, ale nie żałuje.Jest ładniejsza niż sobie wyobrażałam. Polecam bardzo gorąco!!!
Anna, Warszawa
Wspaniała robota!Jestem zachwycona zarówno kontaktem z właścicielem jak i samymi osłonami.Jakość przeszła moje oczekiwania, szybka realizacja,efekt zachwycający.Bardzo polecam, solidnie, miło i w dobrej cenie!:) Pozdrawiam serdecznie Ania z Warszawy.
Napisz lub zadwoń do nas
Kontakt z nami
Mieszka I 40, 05-230 Kobyłka