Jak zamówić osłonę grzejnika?

 

Po ustaleniu szerokości żeberek i faktu czy nasz grzejnik ma zamontowany podzielnik ciepła przechodzimy do kolejnych pomiarów.

Dla poprawnego zamówienia należy policzyć żeberka w poszczególnych kaloryferach oraz zmierzyć długość grzejnika, nie uwzględniając termostatu, a wiec jedynie żeliwną część – jak na zdjęciu poniżej.

 


Dodatkowo niezbędnym będzie zmierzenie wysokości oraz grubości kaloryfera. Przy zamówieniu maskownic podajemy parametry każdego z grzejnika osobno. Wymiary nie muszą być bardzo dokładne a jedynie poglądowe, będące dodatkową weryfikacją rozmiaru grzejnika.

Ważnym aspektem w naszych pomiarach jest informacja o przestrzeni pomiędzy grzejnikiem a np. parapetem, który może być zamontowany nad kaloryferem. Odległość ta nie może być mniejsza niż 3 cm.

 

Prosimy o załączenie zdjęcia grzejnika w formularzu zamówieniowym.

Kolejnym i ostatnim krokiem jest już tylko wybór wzoru oraz koloru jaki będzie zdobił nasze wnętrze.

 

Podaj parametry kaloryfera numer: 1
Rodzaj:
Podzielnik ciepła:
Twoje uwagi / doatkowy opis:
Wybierz wzór:
Podaj kolor:
powiększ zdjęcie
Dołącz zdjęcie (opcjonalnie):
Zdjęcie nr 1:
Zdjęcie nr 2:
Dane adresowe:
Imię, nazwisko
Telefon
Adres dostawy
Adres e-mail
Forma płatności:
Forma dostawy:
 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
osłona na kaloryfer żeberkowy
Natychmiastowa wycena osłony na kaloryfer żeberkowy
Zobacz szczególy. Zapraszamy do bezpłatnej i błyskawicznej wyceny.
Zobacz co oferuje nasza firma
Osłony do grzejników

Żeliwne grzejniki nadal goszczą w naszych mieszkaniach – zwłaszcza w blokach z minionego stulecia. Kaloryfery te często wyglądają nieestetycznie i ograniczają możliwość aranżacji wnętrz. Nieestetyczny grzejnik można jednak sprytnie zamaskować, zachowując przy tym wydajność grzejników żeberkowych.

W naszej ofercie posiadamy dużą ilość stalowych maskownic, które mogą dyskretnie osłonić kaloryfery w Państwa domach. Są bardzo proste w montażu, nie wymagają dodatkowego mocowania do ściany czy grzejnika. Do wyceny usługi potrzebujemy jedynie ilości żeberek w poszczególnych kaloryferach i poglądowy wymiar grzejnika.

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować
Dlaczego wybrać nas?
Rodzinna firma z bogatym doświadczeniem

Rodzinna firma z bogatym doświadczeniem

Ponad 25 lat w branży
Home Ponad 25 lat w branży
Najwyższa jakość naszych usług
Home Najwyższa jakość naszych usług
Co mówią o nas klienci
Opinie o nas
Justyna, Gdynia
Bardzo polecam tę firmę. Zamówiłam osłonę na grzejnik do łazienki. Pomieszczenie zupełnie inaczej wygląda, osłona idealnie dopasowana gładka. Dostawa w terminie. Bardzo dobry kontakt z firmą.
Michał Rojewski, Kraków
Nakładka świetnie zwymiarowana, kontakt z producentem dobry, czas realizacji szybki. Ale co najwazniejsze: nakładka prezentuje się rewelacyjnie, lepiej niż nowy kaloryfer. Fajnie, że Polska firma tworzy dobry produkt. Polecam w pełni :)
Janina, Wyszków
Bardzo solidne wykonanie osłonka na kalaryferze wygląda rewelacyjnie , dopasowana do kaloryfera perfekcyjnie . Ponieważ pomiary robiliśmy sami obawiałam się że z dopasowaniem mogą być problemy, ale obawy były niepotrzebne.Bardzo polecam tego wykonawcę.
Napisz lub zadwoń do nas
Kontakt z nami
Mieszka I 40, 05-230 Kobyłka